AI Marketing- en developmentbureau

AI is overal. Maar alleen met de juiste kennis en tools haal je er ook echt waarde uit. Wefabric combineert AI-expertise met jarenlange ervaring in B2B-marketing en development. Geen loze beloften, maar slimme oplossingen die werken. Of we het beste AI marketingbureau van Friesland zijn? Dat mag je zelf beoordelen.

Waarom bedrijven AI nodig hebben in marketing

AI versnelt, verrijkt en verbetert je marketingproces. Denk aan het automatisch genereren van teksten, het analyseren van data of het personaliseren van campagnes. Voor B2B-bedrijven betekent dat: efficiënter werken, sneller schakelen én scherper communiceren met je doelgroep.

Developers meeting bij bord

Zo maken wij het verschil met AI marketing

Bij Wefabric kijken we verder dan ChatGPT. We zetten tools in zoals Perplexity voor betrouwbare research, Cursor voor AI-assisted development, Midjourney voor krachtige visuals en Copy.ai voor correcte content. Onze kracht? We weten wat werkt en waar je op moet passen. Want AI maakt fouten. Daarom blijven wij kritisch én menselijk in onze aanpak.

Webapplicatie

AI integraties: van marketing tot bedrijfsprocessen

AI stopt bij ons niet bij content. We bouwen ook AI-koppelingen binnen bedrijfsprocessen, zoals bestelfuncties, klantportalen of dashboards. Denk aan een slim systeem dat automatisch klantvragen classificeert, of een tool die voorraad en vraag analyseert voor slimmere inkoop. Zo maken we je bedrijf niet alleen slimmer in communicatie, maar ook in operatie.

Leo met koffie achter laptop

Onze werkwijze

Inventarisatie
Functioneel & technisch ontwerp
Design
Realisatie & migratie

Benieuwd naar de mogelijkheden?
We gaan graag met je in gesprek