Voorpret en verrassingen

Via sprs.me werd een verrassingsweekend geboekt waarbij je pas op het moment van vertrek hoort waar je naartoe gaat. Geen idee of je een jas nodig hebt, of juist een zonnebril. Wat je wél weet: twee nachten in een luxe hotel, heerlijk ontbijt en middenin het centrum van een stad die je nog moet ontdekken.

 

Iedereen pakte zijn Wefabric koffertje en vertrok met één persoon naar een onbekende bestemming. Een partner, vriend(in), vader of moeder. Samen de stad in. De eindbestemmingen? Vlissingen, Brussel, Antwerpen, Gent en Eindhoven.

 

Een weekend waarin we elkaar nog nét niet iedere stap op de hoogte hielden met grappige hints, zodat we na het weekend elkaars bestemming konden raden. Een weekend waarin we ieder met eigen vriend, vriendin, moeder, broer of zus een prachtig stukje Nederland verkenden. Een weekend boordevol heerlijk eten, mooi weer (meestal), fijne terrasjes en leuke shoptripjes. En na dat weekend? Toen gingen we vol inspiratie éxtra hard aan de slag. Want dit motiveerde natuurlijk enorm om ook dit jaar onze doelstellingen te halen. Want weekendjes weg smaken naar meer!

 

Surpreis
Surpreis
Surpreis
Surpreis Wefabric werken bij - Sebas
Surpreis Wefabric werken bij!
Surpreis Wefabric werken bij - sebastiaan
Surpreis Wefabric werken bij 3
Surpreis Wefabric werken bij
Surpreis Wefabric werken bij Milika in Vlissingen
Surpreis Wefabric werken bij 2

En toen gingen we allemaal een andere kant op!

De steden werden ontdekt op de fiets en te voet. Van bierproeverijen en Manneke Pis in Brussel tot de haven in Gent. Van tapas en stoofvlees tot Vlaamse friet en verse vis in Vlissingen. Van uitgebreide lunches met taartjes tot terrasjes die je eigenlijk niet meer wilt verlaten. Ver-schrik-ke-lijk leuk.

 

En natuurlijk was de voorpret net zo leuk. We hielden een wedstrijd. Wat kon je winnen? Een reep chocolade! Iedereen deelde twee foto’s van het weekend in onze groepsapp, zonder de stad te verklappen. De rest van het team mocht raden: wie zit waar? Spelregel: geen AI en geen Google Lens. Gewoon zelf nadenken.

Maandagochtend was de grote onthulling. Wie zat waar? Met veel discussie, een hoop gelach en één gelukkige winnaar met een reep chocolade.

 

Volgende keer er ook bij zijn? Dat kan! We hebben nog wat leuke vacatures voor je openstaan. Liever direct kennismaken? Neem contact op met Svea of Leo!

Volgend jaar mee op Surpreis?

Lees meer van onze artikelen